روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی :
بیانیه مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی بمناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان قهرمان به میهن اسلامی

آزادگانبیانیه مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی بمناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان قهرمان به میهن اسلامی:
روز 26 مردادماه بهار آزادی فرزندان سلحشور ملت قهرمان ایران و رادمردان شجاعی است که حریت و سربلندی را به نمایش گذاشتند .

بیست و ششم مردادماه، سالگرد بازگشت آزاگان سرافراز به میهن اسلامی بر ملت آزاده ایران مبارک باد . آزادگان، این سروقامتان سرافراز و نستوه که با تکیه بر ایمان و ارزش‌های معنوی، قله‌های بلند آزادی و آزادگی را فتح نمودند و با مقاومت و پایمردی در برابر شعله‌های صبر و ایمان طعم تلخ شکست و ناکامی را بر دشمنان و حقارت و سرافکندگی را بر متجاوزان این مرز و بوم چشاندند، درسی که نباید هیچگاه از یاد مستکبران جهانی و حامیان رژیم بعثی عراق به ویژه آمریکای جنایتکار برود !
روز 26مردادماه: بهار آزادی فرزندان سلحشور ملت قهرمان ایران و رادمردان شجاعی است که پس از سال‌ها مقاومت، پای به میهن اسلامی نهاده و با بوسه بر خاک وطن عزیز، تربت شهیدان، مرقد منور امام راحل (ره) و بیعت باشکوه و تاریخی با وصی شایسته و صالح‌اش حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای عزیز، بار دیگر حریت و سربلندی آزادگان مقاوم را به نمایش گذاشتند .
آزادگان دلیر، پس از گذشت سالها از آن روز حماسی، تمامی توان و همت خویش را در راه خدمت به انقلاب اسلامی، سازندگی و توسعه کشور به کارگرفته و سمبل پایداری ایران اسلامی هستند .
سالروز ورود آزاگان سرافزار به میهن اسلامی را به محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای مد ظله العالی، آزادگان سلحشور و خانواده محترم آنان، کلیه ایثارگران انقلاب اسلامی و ملت قدرشناس ایران اسلامی تبریک عرض نموده، سلامتی و توفیقات آنان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
پایان خبر/...

تاریخ خبر: 1399/05/25
کلمات کلیدی: اقتصاد مقاومتی 26 مردادماه سالروز ورود غرورآفرین آزادگان به میهن  تجلیل از آزادگان  صفحه نخست
 صفحه نخست ستاد سازمان
 آخرین اخبار