امام جمعه سیستان و بلوچستان تاکید کرد:
رعایت عدالت مالیاتی و رضایتمندی مودیان باید در اولویت باشد

امام جمعه اهل تسنن سیستان و بلوچستان بر رعایت عدالت مالیاتی و تحقق رضایتمندی مودیان تاکید کرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید ،امام جمعه اهل تسنن در سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیرکل و کارکنان امور مالیاتی استان اظهار داشت:اخذ مالیات یک حکم قانونی است ، اما در وضعیت کنونی با وضعیت اقتصادی که در کشور حاکم است باید مراعات مودیان مالیاتی را کرد.
وی افزود: از یک طرف قدرتهای استکباری می خواهند تحریم های ظالمانه ای را بر کشور ما تحمیل کنند و از طرف دیگر قحطی و خشکسالی بر مردم فشار آورده و به کسب و کارآنان ضربه وارد کرده است و مردم با رکود اقتصادی روبرو هستند لذا سازمان امور مالیاتی در اخذمالیات باید همه این موارد را در نظر داشته باشد .
امام جمعه اهل تسنن سیستان و بلوچستان با تاکید بر لزوم رعایت تکریم ارباب رجوع خاطر نشان کرد: مسایل اخلاقی را باید رعایت کنید ، برخورد ما با مردم باید دوستانه و برادرانه باشد، خدمت خالصانه در دنیا و اخرت پاداش دارد و باید بین مردم و ادارات امور مالیاتی تعامل و همکاری وجود داشته باشد و هر دو طرف مسایلی که مربوط به آنان می شود را به نحو احسن انجام دهند .
شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید تصریح کرد:اجرای عدالت امری خداپسندانه است و رضایتمندی مردم را به همراه دارد همانطور که در قرآن و احادیث نیز خیلی به آن تاکید شده است ، سعی کنیم پاک دست باشیم .


تاریخ خبر: 1397/06/24
کلمات کلیدی: سیستان و بلوچستان