فرماندار شهرستان نهبندان: برنامه اصلی شهرستان پیاده سازی و بسترسازی اقتصاد پایدار در منطقه است.
چاپ مطلب

نهبندان
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی به منظور بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی و همچنین معرفی رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نهبندان، با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار آقای بیکی فرماندار شهرستان نهبندان ضمن اشاره به خسارت وارده به شهرستان در اثر بلایای طبیعی سال جاری مانند سیل گفت: عمده فعالیت اقتصادی شهرستان نهبندان کشاورزی و دامپروری است که در سالهای اخیر با خشکسالی های پی در پی و همچنین گرمای شدید هوا، با چالشهای بسیار زیادی مواجه شده اند. بنابراین برنامه اصلی شهرستان پیاده سازی و بسترسازی اقتصاد پایدار در منطقه است، زیرا فعالیتهای اقتصادی زودبازده به دلیل عدم زیرساختهای لازم و شرایط جوی نامناسب وجود ندارد.
ایشان ادامه داد: برای ما رضایت و بهره مندی هرچه بیشتر مردم شریف شهرستان از خدمات مناسب مهم است و در این راستا از هیچ کوشش و همراهی فروگذار نخواهیم کرد. در تمامی جلسات نیز به اهمیت و نقش درآمدهای مالیاتی در اداره کشور تبیین است و امیدواریم اداره امور مالیاتی شهرستان نیز با تعامل حداکثری با مردم و پاسخگویی و پیگیری مسائل و مشکلات ایشان، فرهنگ مناسب پرداخت مالیات را توسعه بخشند. دشمنان همواره به دنبال خلأها و مشکلات هستند تا از آنها در جهت منافع خود و ضربه زدن به نظام اسلامی ایران استفاده نمایند، لذا این وظیفه مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان است که با تعامل همه جانبه و کمک به یکدیگر در انجام خدمات شایسته به مردم شریف شهرستان، مسائل و مشکلات مردم را خصوصا در بخشهای اقتصادی، برطرف نمایند.
در ادامه آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان گفت: کشور ما وارد مرحله حساسی شده است و آن حذف درآمدهای نفتی جهت اداره کشور است; البته این مسئله مشکلاتی را نیز برای مردم ما بوجود آورده است. متأسفانه عده ای سودجو و فرصت طلب نیز از این چالشها سوء استفاده نموده و با فعالیتهای مخرب اقتصادی خود هم عرصه را بر مردم و معیشت مردم تنگ نموده و هم بستر نفوذ و فشار کشورهای استعماری را در کشور فراهم نموده اند. دشمنان باید بدانند که مردم ما و مسئولین ما تحت لوای رهبر فرزانه انقلاب یک امت واحد و یکپارچه اند و تاکنون با همکاری های همه جانبه جلوی بسیاری از دسیسه ها و سوء استفاده ها مانند فرارهای مالیاتی گرفته شده است. ادارات امور مالیاتی نیز طبق رسالت سازمان امور مالیاتی کشور در کنار فعالیتهای اقتصادی و واحدهای تولیدی قرار دارد و از تمامی بسترها و امکانات جهت حمایت از ایشان و حذف واسطه ها و فعالیتهای دلالی غیرقانونی، استفاده می نماید.
ایشان ادامه داد: در شرایط کنونی روشنگری و ارائه گزارش از موارد مصرف مالیات در بخشهای مختلف برای مردم شریف ما بسیار مهم است و مانند کشورهای توسعه یافته پرداخت مالیات و ارائه خدمات متناسب با آن تبدیل به یک مطالبه عمومی شده است، لذا امیدواریم مسئولین سایر دستگاههای اجرایی ما را در انجام این وظیفه خطیر یاری رسانند.
در پایان آقای علیرضا رحیمی به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نهبندان معرفی و از زحمات آقای علی پوررسا در دوران ریاست این اداره تجلیل به عمل آمد.

تاریخ خبر: 1398/05/24
کلمات کلیدی: مالیات معارفه اقتصاد پایدار نهبندان 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی