کسب رتبه برتر اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی استان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف و اعمال شاخصهای ارزیابی عملکرد در سال 1396
چاپ مطلب

کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد96
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی استان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف و اعمال شاخصهای ارزیابی عملکرد در سال 1396 مفتخر به کسب رتبه برتر گردید.
در جلسه ای که به منظور بررسی وضعیت ارزیابی عملکرد سنوات گذشته اداره کل و همچنین شاخصهای عمومی و تخصصی سال جاری با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی و رابطین سازمان، مدیرکل، معاونین و اعضای کمیته ارزیابی عملکرد اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی برگزار گردید، از مدیرکل و اعضای کمیته ارزیابی عملکرد اداره کل به منظور کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد در سال 1396 تجلیل به عمل آمد.
در این جلسه آقای آموزگار معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی ضمن تشکر از کلیه دستگاههای اجرایی استان که در اجرایی سازی دستورالعملهای ارزیابی عملکرد ادارات اهتمام ویژه دارند، گفت: از اهتمام ویژه مدیران و کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان جهت ارائه خدمات مناسب به مردم و پیاده سازی زیرساختهای لازم در این خصوص و همچنین کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 1396 تقدیر و تشکر می شود. لذا بایستی سعی گردد با توسعه مناسب بسترهای خدمت رسانی، تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف، بر کیفیت ارائه خدمات مناسب و پیاده سازی مناسب و شایسته اهداف و برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده و برتری خود را حفظ نمایید.
ایشان ضمن بیان مراحل ارزیابی سازمانها، ادارات و بخشهای مختلف استان گفت: استقرار میز خدمت در استان خراسان جنوبی هنوز جایگاه مناسب خود را پیدا نکرده و امیدواریم با بازدیدهای مکرر از کلیه ادارات و برطرف نمودن مسائل و مشکلات در این خصوص، این مسائل مرتفع گردد.
در ادامه آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر گفت: خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق خدمت به مردم شریف استان خراسان جنوبی و افتخار کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1396 در بخشهای نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی دقیق و به موقع به ارباب رجوع، شفافیت و ارتقای شاخصهای سلامت اداری، ارزیابی و بهبود عملکرد را عنایت فرمود. لذا برخود لازم می دانیم از زحمات، تلاشها و همدلی کلیه مردم شریف استان، فعالان محترم اقتصادی، مسئولین محترم خصوصا همکاران گرامی در ادارات امور مالیاتی استان که این اداره کل را در اجرا و پیاده سازی اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور به هر نحو ممکن همراهی و پشتیبانی نموده اند، تقدیر و تشکر نموده، سلامتی، بهروزی، سرافرازی و موفقیت بیش از پیش همگان را از درگاه لایزال الهی مسئلت داریم.
ایشان ادامه داد: سازمان امور مالیاتی کشور در نوک پیکان جبهه اقتصاد مقاومتی و برای مقابله با هرگونه سوء استفاده اقتصادی و فرار مالیاتی است و از اهداف مهم ما که بخش اصلی آن در طرح جامع مالیاتی پیاده سازی شده است، شفاف سازی مبادلات اقتصادی و تکمیل لحظه به لحظه بانکهای اطلاعاتی جهت برخورد با فعالیتهای مخرب اقتصادی جامعه است. لذا در تمامی محافل و اخبار منتشره نیز اعلام شده است که اداره کل امور مالیاتی استان در کنار مردم و برای مردم است و مردم بایستی ما را از خود بدانند. به کلیه همکاران نیز تأکید شده است که با توجه به عدم اشراف مناسب فعالان اقتصادی استان به قوانین و مقررات و محرومیت های خاص منطقه، حداکثر مساعدت لازم را در راستای انجام تکالیف قانونی از سوی مودیان مالیاتی و رفع مشکلات ایشان مبذول دارند. در همین راستا بخشودگی ویژه ای به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر پیش بینی شده و به کلیه دستگاههای اجرایی و اصحاب رسانه اعلام نموده ایم که جهت برخورداری متقاضیان و واجدین شرایط از این تسهیلات، در اسرع وقت به ادارات امور مالیاتی مراجعه نمایند.
در ادامه جلسه مسائل و مشکلات مطرح در راستای پیاده سازی و اجرای شاخصهای ارزیابی عملکرد اعلام شده بررسی و نظریات ارشادی از سوی کارشناسان مربوطه جهت رفع آنها بیان گردید.
در پایان جلسه نیز با اهدای لوح ویژه و تندیس جشنواره شهید رجایی به مدیرکل امور مالیاتی استان و همچنین لوح تقدیر به اعضای فعال کمیته ارزیابی عملکرد اداره کل، تقدیر به عمل آمد.

تاریخ خبر: 1397/11/13
کلمات کلیدی: جشنواره شهید رجایی  رتبه برتر ارزیابی عملکرد 96 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی