مدیرکل امورمالیاتی یزد:
اعتمادآفرینی بین اداره کل امور مالیاتی و مودیان، اصلی مهم است
چاپ مطلب

مدیرکل امور مالیاتی یزد گفت: اعتمادآفرینی متقابل بین اداره کل امور مالیاتی و مودیان اصلی مهم است و در راستای این اعتماد آفرینی سعی نموده ایم روشهای تشخیص مالیات را به نفع مودیان اصلاح نمایم .
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، منوچهر اسدی، مدیرکل امور مالیاتی یزد، در دیدار با استاندار ، گزارشی از وصول درآمدهای مالیاتی درسال گذشته در سطح استان ارائه کرد و عنوان نمود: وصول درآمدهای مالیاتی در سطح استان همواره با جلب رضایت مندی عمومی همراه بوده است و در این راستا با تفویض اختیاری که صورت گرفته سعی نموده ایم از حداکثر بخشودگی جرائم و تقسیط برای مودیان استفاده نماییم.
مدیرکل امور مالیاتی یزد با بیان اینکه همواره تاکید مقام معظم رهبری بر اجرای اقتصاد مقاومتی و رهایی از درآمدهای نفتی است اظهار داشت: قصور در وصول مالیات خیانت به اهداف دولت و از کار انداختن چرخ اقتصاد کشور است.
وی همچنین تاکید نمود: در راه وصول مالیات به عنوان حقوق حقه دولت نیازمند حمایت همه دستگاه ها علی الخصوص اعضای ستاد درآمد استان هستیم .
اسدی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به انجام بخشی از پروژه های شهری از محل درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده ، اظهار داشت: در سال 96 بیش از 2190 میلیارد ریال به شهرداری ها و دهیاری های استان پرداخت شده که این موضوع نقش مهمی در توسعه استان داشته است.
در ادامه این دیدار، مدیرکل امور مالیاتی یزد، به نیابت از رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اهدای لوح تقدیر از تلاشها و حمایتهای محمود زمانی قمی، استاندار یزد، به منظور ایجاد وحدت رویه در سطح استان و کمک به مدیران نظام مالیاتی در راستای انجام مسئولیت خطیرشان و هدایت و راهبری ستاد درآمد استان، تقدیر کرد.
در متن تقدیرنامه آمده است: ((امروزه کشوری در راه رسیدن به توسعه پایدار موفق تر است که با تکیه بر اقتصاد درون زا و مبتنی بر تولید هزینه های مالی خود را تأمین نماید، متأسفانه در طول سالیان گذشته اقتصاد کشور بر پایه منابع زیرزمینی بوده است که این امر باعث بروز مشکلات اقتصادی زیادی شده که روند رشد را از دستیابی به توسعه پایدار باز می دارد بر همین اساس تأمین درآمدهای پایدار یکی از دغدغه های مسئولین بوده است که در این خصوص نظام مالیاتی با تکیه بر حمایت و تلاش همه جانبه اعضاء محترم ستاد درآمد استانی و با استفاده از نیروهای مجرب و فرهیخته خود نسبت به تحقق این مهم اقدام نماید،به منظور ایجاد وحدت رویه در سطح استان و کمک به مدیران نظام مالیاتی در راستای انجام این مسئولیت خطیر، ستاد درآمد آن استان با هدایت و راهبری جنابعالی توانست نقش مهمی را ایفا نماید که در سال گذشته شاهد وصول قریب به 97 درصد درآمدهای مالیاتی در کل کشور بودیم لذا بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های ارزشمند صورت گرفته تقدیر و تشکر نمایم. امیدوارم در سال جاری نیز بتوانیم با همدلی و هماهنگی هرچه بیشتر در تأمین درآمدهای مالی و استانی همچون سالهای گذشته رسالت و اهداف تعیین شده را محقق نماییم. در خاتمه توفیق روز افزون آن جناب و تمامی همکاران گرانقدرتان را در ارائه خدمات خالصانه به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم)).


تاریخ خبر: 1397/04/05
کلمات کلیدی: یزد 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی