شهردار آرین شهر: اداره کل امور مالیاتی به عنوان پشتیبان و حامی ما در انجام پروژه های عمرانی و زیربنایی نقش مهمی درآبادانی و توسعه مناطق مختلف ایفا می نماید. معاون توسعه مدیریت و منابع امور مالیاتی خراسان جنوبی: پیروی از الگوی اقتصادی درون زا، قطع اتکاء به درآمدهای حاصل از فروش نفت و جایگزینی آن با درآمدهای پایدار مالیاتی نیازمند همکاری، مساعدت و همدلی مسئولین محترم در ایجاد و نهادینه کردن بسترهای فرهنگی لازم در بین آحاد مردم جامعه.
چاپ مطلب

دیدار با شهردار آرین شهر
شهردار آرین شهر به منظور معرفی پتانسیلهای فرهنگی و تبیین اقدامات توسعه ای صورت گرفته با معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار آقای زراعتکار مقدم شهردار آرین شهر ضمن تبریک سال نو و همچنین تشکر از اقدامات صورت گرفته از سوی ادارات امور مالیاتی جهت تأمین بخش مهمی از هزینه های شهرداری ها و دهیاری ها گفت: هدف ما و نگاه ما در شهرداری آرین شهر همسویی، همراهی و تعامل همه جانبه کلیه دستگاههای اجرایی خصوصا ادارات امور مالیاتی جهت ارائه حداکثر خدمات مناسب به مردم شریف منطقه است.
ایشان ادامه داد: اداره کل امور مالیاتی به عنوان پشتیبان و حامی ما در انجام پروژه های عمرانی و زیربنایی نقش مهمی در آبادانی و توسعه مناطق مختلف ایفا می نماید و از آنجایی که بر اساس برنامه های کلان کشور مالیات بایستی به عنوان مهم ترین منابع درآمدی داخلی صورت پایه ریزی گردد، ما نیز موظیم در تحقق این امر حمایتهای لازم را مبذول داریم. مردم شریف ما نیاز دارند که از مصارف مالیات و سایر عوارض پرداختی در جامعه مطلع شوند تا با طیب خاطر نسبت به پرداخت آنها اقدام نمایند و در آبادانی کشور و منطقه خود سهیم گردند.
شهر ما و استان ما بسترها و زمینه های بسیار زیادی جهت معرفی ظرفیتها و پتانسیلها در بخشهای مختلف دارد و عبور جاده آسیایی از بسیاری شهرها خصوصا آرین شهر یکی از مهم ترین این بسترها است. بنابراین ما بایستی نگاه ذهنی مردم را بهبود بخشیم تا از این ظرفیتها جهت رشد و توسعه اقتصادی استان استفاده نمایند و این محقق نمی شود مگر با تعامل همه جانبه دستگاههای اجرایی استان، استفاده مناسب از قوانین و دستورالعملها و همچنین تحقق اهداف جهاد اقتصادی. در حال حاضر به دلیل خشکسالی های پی در پی منطقه و وضعیت اقتصادی منطقه، موظفیم فرصتهای جدیدی برای توسعه اشتغال و فعالیتهای اقتصادی مردم ایجاد کنیم و شهرداری آرین شهر با تکیه بر ظرفیت فرهنگی منطقه و نگاه ویژه به روستاها این امر را شروع نموده است و جهت تحقق این امر به یاری تمامی دستگاههای اجرایی خصوصوصا اداره کل امور مالیاتی استان نیازمندیم تا در این امر مهم ما را یاری کنند. ما نیز سعی خواهیم نمود ضمن استفاده از بسترهای اطلاع رسانی شهری جهت فرهنگ سازی مالیات با هزینه کرد بهینه عوارض و مالیات پرداخت شده از سوی اداره کل امور مالیاتی استان در جهت آبادانی و توسعه خدمات شهری و فضای کسب و کار، حمایتهای خود را اعلام نماییم.
در ادامه آقای خاکزادی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن عرض تبریک سال نو و خیرمقدم گفت: با توجه به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی از جانب مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر پیروی از الگوی اقتصادی درون زا، قطع اتکاء به درآمدهای حاصل از فروش نفت و جایگزینی آن با درآمدهای پایدار مالیاتی، سازمان امور مالیاتی کشور نیازمند همکاری، مساعدت و همدلی مسئولین محترم در ایجاد و نهادینه کردن بسترهای فرهنگی لازم در بین آحاد مردم جامعه جهت تحقق اهداف مذکور است. لذا در راستای ترویج فرهنگ مالیات در جامعه و همچنین اطلاع رسانی لازم درخصوص نقش و اهمیت مشارکت مردم شریف در پرداخت مالیات و آگاهی ایشان از خدمات صورت گرفته از محل پرداخت مالیات، این نیاز احساس می شود که بایستی اقدامات عمرانی و زیربنایی صورت گرفته در این بخش به اطلاع عموم مردم رسانده شود و لذا نام گذاری، پلاک گذاری و یا اقدامات مشابه در بوستانها، میادین، خیابانها، اماکن شهری و تفریحی می تواند نقش بسیار موثری در این بخش ایفا نماید. مردم وقتی نتیجه اقدامات خود را ببینند با جان و دل در تمامی فعالیتهای عمرانی و زیربنایی که موجب رشد و توسعه استان می شود مشارکت خواهند نمود. ما نیز در اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی سعی خواهیم نمود خصوصا در سالی که بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان "سال حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است، با ایجاد تعامل حداکثری با مردم شریف استان و همچنین سایر مسئولین دستگاههای اجرایی گامهای بلندی جهت رشد و ارتقای استان برداریم.

تاریخ خبر: 1397/01/09
کلمات کلیدی: اقتصاد مقاومتی اتکا به درآمد نفت مصارف مالیات درآمد پایدار مالیاتی سال حمایت از کالای ایرانی 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی